KIM JESTEŚMY

Laboratorium odzyskiwania danych Afio

Dysk z Twoimi danymi po umieszczeniu w porcie USB pyta o sformatowanie?
Karta pamięci przestała być wykrywana przez aparat lub kamerę? Jeszcze nic straconego, nawet jeśli skasowałeś pliki lub twój telefon uległ zalaniu, a laptop spadł z dachu samochodu. Oferujemy usługę odzysku danych w Warszawie i terenie Województwa mazowieckiego.

Gwarantujemy

1

1. Bezpieczeństwo

Twój nośnik u nas jest bezpieczny. Bez względu na typ i rodzaj danych. Przechowujemy i ewidencjonujemy nośniki w sposób nienaruszający integralności danych.

2

2. Darmową wycenę

Bezpłatnie weryfikujemy nośnik i wykonujemy analizę oraz stawiamy diagnozę. Decydujesz się na usługę mając świadomość efektu końcowego i ceny.

3

3. Profesjonale doradztwo

Każdy problem rozpatrujemy indywidualnie. Odzyskujemy dane z każdego nośnika i doradzimy co zrobić, w momencie wystąpienia awarii.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Nasze laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie posiada niezbędne narzędzia oraz oprogramowanie do wykonania usługi odzyskiwanie danych z kart pamięci lub danych z dysków twardych. Jest to decydujące w szczególności dla ciężkich przypadków i ma bezpośredni wpływ na skuteczność odzyskiwania danych. Najpopularniejsze awarie dla nośników to uszkodzenia mechanicznych na wskutek nieuwagi użytkownika - można tutaj wymienić topienie telefonów, zalanie dysków, upuszczenie dysku czy rozjechania przez samochód laptopa. Drugą powszechnie spotykaną awarią są awarie urządzeń na wskutek eksploatacji nośników czy wadach fabrycznych dysków twardych a w szczególności dla pamięci NAND flash kontrolerów. Są one umieszczone wewnątrz pamięci monolitycznych lub na płytkach PCB, do których wlutowane są kości - dotyczy to kart CF oraz dysków SSD i NVMe . Cały proces wymaga użycia adapterów oraz oprogramowania do odtworzenia kontrolera niedostępnego lub nieopłacalnego dla indywidualnego użytkownika.

Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD

Utrata danych z kart pamięci SD

Przywracanie skasowanych lub usuniętych plików z kart pamięci CompactFlash – CF Secure Digital – SD (miniSD, microSD, SDIO, SDHC), MultiMedia Card – MMC Memory Stick – MS xD-Picture Card – xD, Karty SD XQD

Czytaj więcej +
Odzyskiwanie danych pendrive

Odzyskiwanie danych z pendrive

Uszkodzenia mechaniczne i logiczne pamięci pendrive. Połamany wtyk USB, złamana płytka PCB, brak wykrywania nośnika w komputerze, prośba o sformatowanie .

Czytaj więcej +
Kasowanie danych i utylizacja nośników

Kasowanie danych i utylizacja nośników

Utylizacja nośników takich jak: telefony komórkowe, dyski HDD / SDD, kart pamięci i pendrive bez możliwości odzyskania danych.

Czytaj więcej +
Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Domowy serwer multimedialny NAS lub serwer z macierzami RAID 4, 5, 6 oraz pochodnymi. Odzyskiwanie danych z dysków SSD na wskutek uszkodzeń elektroniki czy mechaniki.

Czytaj więcej +
Odzyskiwanie danych telefony

Odzyskiwanie danych z telefonów

Odzyskiwanie danych z telefonów i smartphonów z systemami Android oraz iOS metodą chip-off oraz ISP i JTAG. Oferta dedykowana instytucjom oraz firmom.

Czytaj więcej +
Kontakt z Afio

NAPISZ DO NAS

Odzyskanie danych jest możliwe. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza abyśmy mogli przenalizować twój przypadek. Ekspertyza i wycena odzysku danych jest darmowa.